HemOm SGFAktuelltFortbildningKunskapsbankKommittéerLokalavdelningarInternationelltGrundläggningsdagenKontaktSök
Lokalavdelningar
> Nord
> Syd
> Väst
> Öst
Styrelse Öst
Årsmöte SGF Öst
SGF Öst, Studiebesök - Stabilisering av jord i lab och fält
SGF Öst bjuder in till studiebesök Slussen


Styrelse SGF Öst



Ordförande Fanny Deckner
NCC
170 80 Solna

Mobil: 070-213 43 51
E-post: fanny.deckner@ncc.se

Sekreterare Jonas Nygren
Golder Associates AB
Box 20127
Östgötagatan 12
104 60 Stockholm
           
Mobil: 070-873 91 24
E-post: jonas_nygren@golder.se

ledamot Ola Forssberg
Trafikverket
Sundbybergsvägen 1
172 90 Solna
           
Mobil: 070-861 86 59
E-post: ola.forssberg@trafikverket.se

ledamot Pia Larch
Skanska
Färjestadsvägen 18
168 51 Bromma
           
Mobil: 070-774 40 55
E-post: pia.larch@skanska.se

ledamot Olle Båtelsson
Trafikverket
Sundbybergsvägen 1
172 90 Solna           
          
Mobil: 073-092 26 77
E-post: olle.batelsson@trafikverket.se

ledamot Amelie Nilsson
GeoMind
Hesselmans torg 5
131 54 Nacka

Mobil: 070-622 80 10
E-post: amelie.nilsson@geomind.se

 ledamot Curt Wichmann
Bergboken AB

Mobil: 070-415 26 66
E-post: curt.bergboken@telia.com

ledamot Fanny Hartvig
Sweco
Box 340 44
100 26 Stockholm

Mobil: 070-966 91 56
E-post: fanny.hartvig@sweco.se

Uppdaterat 2018-05-28
Utskriftsvänlig sida
Provided by Webforum